PORADENSTVÍ

Optimalizace procesů na míru

I malé podnikání dokáže být pěkně velké a leckdy potrápit. Vaše zisky budou vyšší, pokud zoptimalizujete to, co děláte a uvědomíte si, že čas, který nyní investujete do správnému nastavení opakujících se činností a procesů, se vám v budoucnu mnohonásobně vrátí.

Budu vám průvodcem a posunu vás dál, pokud se nacházíte v některé z těchto situacích:

Začínáte podnikat

Gratuluji. Čím lépe si vše od začátku nastavíte, tím šťastnější a výkonnější bude nejen vaše firma, ale i vy. Poradím, jaké nástroje by se pro vaše podnikání hodily, co všechno si od začátku zautomatizovat a jak nejlépe nastavit.

Očekáváte rozvoj podnikání

Gratuluji. Ideální čas prověřit nastavení procesů anebo je zavést. Podíváme se, zda současné nastavení činností je vyhovující, či by se mělo změnit a také jak.

Přerůstá vám podnikání přes hlavu

Žádný problém, spolu to zvládneme. Nikdy není pozdě zavádět a optimalizovat procesy. Pomohu s analýzou, nastavením a dosažením požadovaných cílů.

Jak na to půjdeme?

Začátek je na vás, musíte mi napsat. Obratem se ozvu, nezávazně probereme váš byznys, potřeby a cíle.

Rozjedu se za vámi. Budu chtít nejen slyšet, jak co děláte, ale také vidět. Díky tomu budu moci vše důkladně zmapovat, zanalyzovat a nic nepřehlédnout. Pomohu vám zorganizovat práci tak, abyste dosáhli požadovaných cílů.

cena 1800 Kč/2 hod

zvýhodněné balíčky při větším objemu hodin

Za 21 dní po naší schůzce se ozvu a vyhodnotíme implementované změny.

Máte zájem o konzultaci?

NAPIŠTE A JÁ SE VÁM NEJPOZDĚJI DO 3 DNŮ OZVU