Poradenství2018-12-10T21:13:13+00:00

PORADENSTVÍ

Optimalizace procesů na míru

I malé podnikání dokáže být pěkně velké a leckdy potrápit. Vaše zisky budou vyšší, pokud zoptimalizujete to, co děláte a uvědomíte si, že čas, který nyní investujete do správnému nastavení opakujících se činností a procesů, se vám v budoucnu mnohonásobně vrátí.

Budu vám průvodcem a posunu vás dál, pokud se nacházíte v některé z těchto situacích:

Začínáte podnikat

Gratuluji. Pokud si již od začátku svého podnikání uvědomujete, že čím lépe si vše nastavíte, tím lépe se vám bude pracovat. Potřebujete-li poradit, jaké nástroje by se pro vaše podnikání hodily, co všechno si od začátku zautomatizovat a nastavit a jak o opakujících se činnostech a procesech uvažovat do budoucna.

Očekáváte rozvoj podnikání

Gratuluji. Pokud si uvědomujete, že s rozvojem podnikání je potřeba se i zamyslet, zda současné nastavení činností je vyhovující, či by se mělo změnit. Ráda vše s vámi zanalyzuji, připravím návrhy možných řešení a pomohu se zavedením.

Přerůstá vám podnikání přes hlavu

Nevadí, to zvládneme. Nikdy není pozdě začít se správným nastavením procesů. Ráda vše s vámi zanalyzuji, připravím návrhy možných řešení a pomohu se zavedením.

Jak na to půjdeme?

Začátek je na vás, musíte mi napsat. Obratem se ozvu, probereme váš byznys, potřeby a cíle. Na základě toho vám připravím nabídku. Odsouhlasíme si rozsah prací i cenu.

Rozjedu se za vámi. Budu chtít nejen slyšet, jak co děláte, ale také vidět. Díky tomu budu moci vše důkladně zmapovat, zanalyzovat a nic nepřehlédnout. Co půjde zlepšit bez rizika okamžitě nasadíme.

Zpracuji pro vás dokument s přehledem změn, které byly implementovány v průběhu spolupráce i těch, která ještě doporučuji provést. Najdu vhodné nástroje k organizaci vašich činností i komunikaci. Naučím vás, jak k procesům přistupovat a jak s nimi v budoucnu pracovat.

Máte zájem o konzultaci?

NAPIŠTE A JÁ SE VÁM NEJPOZDĚJI DO 3 DNŮ OZVU