Kurzy pro veřejnost živě i online

Kurzy pro veřejnost

Potkat se osobně je vždycky lepší. Veřejné kurzy pořádám pravidelně v Praze v úzkém kruhu maximálně 6 účastníků, ale i individuálně.

Projektové řízení – Organizuji vše v Trellu

Trello je oblíbený nástroj pro organizování pracovních i soukromých projektů. Díky Trellu získáte přehled nad řízením týmu, psaním blogových článků, pořádáním konference, ale i třeba plánovanou dovolenou. Způsobů, jak a k čemu nástěnky využít, je celá řada. Nespornou výhodou je možnost jakýkoli projekt sdílet s kým potřebujete. Trello umožňuje spravovat neomezené množství projektů zdarma.

Více o kurzu a termínech

Procesní řízení – Jak se pečou sexy procesy

Práce s procesy může být i zábava. Čím lépe si činnosti nastavíte, tím vám půjde práce rychleji od ruky. Naučíte se, jak efektivně nastavit svoji práci a jak o ní přemýšlet, abyste ve svém podnikání a životě měli více času na to, co je opravdu důležité. Z kurzu odejdete nejen s řadou informací, ale i konkrétním plánem, co a kdy udělat.

Více o kurzu a termínech

Online / video kurzy

Když se vám nehodí žádný z termínů, či se rádi vzděláváte online.

Máte řadu nápadů, cílů, úkolů, projektů a nevíte kam s nimi? Aplikací Trello získáte jednoduchý a spolehlivý systém. Umožní vám na jednom místě spravovat práci i soukromí, pracovat na úkolech jednotlivě i v týmu.

Zobrazit online kurz

Co o kurzech říkají ti, kteří je navštívili?

Kurz byl pro mne přínosný. Během kurzu jsem se mohla zamyslet, co vlastně a jak chci řešit. Míša doporučila nejen postup, ale i nástroje. Velice jsem ocenila hru-skládačku jakožto názorný příklad způsobu řešení věcí. Vždy se také těším na ostatní účastníky kurzu, protože každý dělá něco jiného a je velice zajímavé nahlédnout pod pokličku jiných oborů skrze jejich výklad o procesech a problémech, které řeší. Pod vedením lektora se tak vytváří širší náhled i na vlastní problémy a procesy.
Olga Heldenburg – Učitelka japonštiny

Na kurz jsem šel bez předem specifikovaného očekávání. Produkt Trello jsem znal z doslechu, nicméně jsem nikdy nechtěl věnovat čas na učení se tohoto programu svépomocí. Odpoledne s Michaelou je ideální cesta, jak dostat Trello pod kůži v základní podobě. Absolutně postačí na pochopení základních funkcionalit. Lidsky zcela super.
Petr Stojan – ICT technology composer and Project Manager

Kurz je velmi přínosný pro lidi, kteří řídí velké projekty nebo jen sami sebe. Pro každého je důležité, aby měl přehled o tom, co dělá a v jaké fázi se nachází. A to je za pomoci vizuálního nástroje, jakým Trello je, je naprostá hračka.
Lukáš Vašíček – IT freelancer, vášnivý cestovatel a amatérský fotograf.